چاپ        ارسال به دوست

منصور گرگی پور رئیس هیأت ناشنوایان استان بوشهر شد .

با کسب اکثریت آراء منصور گرگی پور به مدت 4 سال رئیس هیأت ورزش های ناشنوایان استان بوشهر شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان: در مجمع انتخابات هیات ورزش های ناشنوایان استان بوشهر که صبح امروز یکشنبه 20 آبان ماه با حضور حسن سلگی( سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان ) احمد بهروزیان (مدیر کل ورزش و جوانان استان ) ، و اعضای مجمع در سالن کنفرانس اداره کل برگزارشد .

منصور گرگی پور با 14 رای اعضای مجمع بعنوان  رئیس جدید این هیات به مدت 4 سال انتخاب شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: این هیات یکی از هیاتی های است که اداره کل ورزش و جوانان استان توجه ویژه ای دارد.

 احمد بهروزیان فرد افزود: هیات های  ورزش های ناشنوایان ، هیات کم بینایان و نابینایان و هیات جانبازان و معلولین سه هیاتی هستند که با توجه به مدال آوری و قهرمان پروری ورزشکاران این رشته ها مورد حمایت اداره کل ورزش و جوانان قرار گرفتند.

 وی اضافه کرد در این هیات ما در رشته های کاراته مردان ،  فوتبال  و فوتسال بانوان ملی پوش داشتیم که مهم ترین مدال المپیک ناشنوایان با نام  زنده یادسید امیر دانیالی ورزشکار بوشهری به ثبت  رسید. و هم اکنون محمد شایان ورزشکار هم استانی عضو ثابت تیم ملی ناشنوایان در رشته کاراته است.

 وی اضافه کرد نیاز است این هیات در تمامی شهرستان های استان با توجه به پتاسیل خوب ورزشکاران  در این رشته راه اندازی شود.

 در این آیین سر پرست فدراسیون ورزش ناشنوایان به 17 انجمن این فدراسیون اشاره کرد و افزود: با توجه به بودجه 2/5 میلیارد تومانی فدراسیون این اعتبار سهم ناچیزی از نیاز های هیات های استانی را برطرف خواهد کرد.

 حسن سلگی افزود: از هم اکنون هیات ها بدنبال جذب اسپانسر و منابع مالی باشد.

 وی اضافه کرد مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در کشور تایلند در بهمن ماه و اولین دوره مسابقات دو ومیدانی داخل جهان در کشور استونی از مهم ترین رویدادهای پیش روی فدراسیون در سال 97 است.    


١٦:٢٢ - يکشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٨٥٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: