چاپ        ارسال به دوست

هشتمین دوره بازی های آسیا و اقیانوسیه 2015 / چین تایپه

تمجید از تکواندوکاران ناشنوایان ایران توسط گزارشگر کره‌‌جنوبی

گزارشگر تلویزیون کره‌جنوبی از تکواندوکاران ایران در مسابقات ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه تعریف کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از خبرگزاری فارس ، گزارشگر تلویزیون کره جنوبی که برای پوشش خبری مسابقات آسیایی و اقیانوسیه ناشنوایان به شهر تائویوان محل انجام مسابقات سفر کرده عملکرد تکواندوکاران ایرانی را در این مسابقات ستود.

«آن یونگ مین» که خود در رشته ورزشی تکواندو کار می‌کند و گزارشگر شبکه مرکزی تلویزیون تایوان است، در گفت‌وگویی با خبرنگار اعزامی فارس اظهار داشت : باعث تعجب و حیرتم در این دوره شد که دیدم چقدر تکواندوکاران زن و مرد ایرانی با شهامت وارد میدان شده و سعی در استفاده صحیح از تکنیک‌ها داشتند.به تک تک حرکات آنها دقت و توجه کافی کردم و متوجه شدم که آنها دقیقا تمام خواسته‌های مربیان خود را اجرا می کنند.

وی ادامه داد: تحت تاثیر قدرت تکواندوکاران زن و مرد ایران قرار گرفتم. به عنوان یک تحلیل‌گر تکواندو باید از عملکرد خوب این ورزشکاران تعریف کنم. ضمن آنکه بگویم همانند رقابت در سطح حرفه‌ایی میان تکواندو ایران و کره‌جنوبی، درسطح ناشنوایان نیز ایران قدرتی غیرقابل  انکار برای ما محسوب می‌شود.

هشتمین دوره پیکارهای آسیایی و اقیانوسیه ناشنوایان از عصر روز شنبه هفته جاری با انجام مراسم افتتاحیه آغاز شد و تا روز یکشنبه آینده ادامه خواهد داشت.


٠٩:٤٨ - سه شنبه ١٤ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ٩٨    /    تعداد نمایش : ٢١٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: